Кір, правець, туберкульоз – теж страшні хвороби: Зеленський нагадав українцям про необхідність вакцинації

МОЗ закликало батьків не ігнорувати проведення вакцинації проти кору, правця і туберкульозу.

Кір, правець, туберкульоз – теж страшні хвороби: Зеленський нагадав українцям про необхідність вакцинації
Автор Олена Лавринець в Новини/Правда про здоров'я
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

Президент України Володимир Зеленський розповів про важливість проведення вакцинації, а Міністерство охорони здоров’я звернулося до батьків не ігнорувати щеплення.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, посилаючись на інформацію Офісу президента.

Loading...

На нараді у президента, Володимиру Зеленському доповіли, що, незважаючи на епідемію коронавірусу, вакцинація дітей проти кору, правця та інших хвороб не припинялася. Але, на даний момент, кількість проведених вакцинацій зменшилася на 20%, що може спричинити  спалах цих хвороб в найближчому майбутньому. Міністерство охорони здоров’я нагадує батькам про необхідність проведення щеплень і попросило не ігнорувати їх.

“Важливо, щоб ви донесли це до людей. Адже кір, правець, туберкульоз – настільки ж важкі хвороби, і не менш небезпечні, ніж коронавірусна інфекція. Треба пояснити українцям, що вакцинація важлива і зараз”, – підсумував президент.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що Міністерство охорони здоров’я України опублікувало проект змін до календаря щеплень. Зміни у разі їх прийняття торкнуться в першу чергу дітей. Нововведеннями в міністерстві хочуть заощадити гроші і підвищити рівень вакцинації.

Також повідомлялося, що вакцинація краще захищає від кору. Існує кілька протипоказань до щеплення.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...