Київська область не буде послаблювати карантин з 22 травня

Через те, що один з необхідних факторів, а саме - інцидентність, перевищує встановлений показник, регіональна комісія з ТЕБ та НС не має права прийняти рішення по ослабленню протиепідемічних заходів.

Київська область не буде послаблювати карантин з 22 травня
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини

22 травня Київська обласна державна адміністрація не буде пом’якшувати карантин, введений через поширення коронавірусу.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, посилаючись на прес-службу КОДА, причиною не послаблювати карантин в області послужив один з, необхідних для пом’якшення, показників, який перевищив допустиму норму.

Loading...

Ослаблення або припинення в регіонах протиепідемічних заходів передбачено на підставі рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС). Для цього вирішили враховувати оцінку епідемічної ситуації та трьох наступних ознак:

-Інцидентність (загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні сім днів на 100 тис. населення) повинна становити не менше 12 осіб.

-Завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з COVID-19. Потрібен показник менше 50%.

-Середня кількість ПЛР-тестувань. Потрібно більше 12 на 100 тис. населення протягом останніх семи днів.

У Київській області ці показники наступні:

-Інцидентність: 13,9 на 100 тис. населення.

-Завантаженість ліжок: 8,9%.

-Середня кількість тестувань: 19,2 на 100 тис. населення.

У повідомленні сказано, що через те, що один з необхідних факторів, а саме – інцидентність, перевищує встановлений показник, регіональна комісія з ТЕБ і НС не має права прийняти рішення по ослабленню протиепідемічних заходів.

КОДА продовжує вести щоденний контроль протиепідемічної ситуації, і в разі її поліпшення буде негайно прийняте рішення про ослаблення карантину.

Нагадуємо, що адаптивний карантин починає діяти в Україні з сьогоднішнього дня, 22 травня. Найдовша заборона буду діяти для розважальних закладів та закладів харчування — установи культури, готелі, ресторани, бари відкриються з 10 червня.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...