Масове вбивство на Житомирщині: дружина мисливця назвала причину розстрілу сімох людей

Дружина мисливця з Житомирщини назвала причину вчинку чоловіка

Масове вбивство на Житомирщині: дружина мисливця назвала причину розстрілу сімох людей
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Дружина мисливця із села Новоселиця Попільнянського району Житомирщини, котрий розстріляв із рушниці сімох своїх товаришів, заявила, що криваву бійню чоловік влаштував через сварку щодо військової служби. Про причини суперечки він встиг розповісти їй перед затриманням.

Loading...

Про це вона розповіла виданню “Сегодня”, передає НАРОДНА ПРАВДА.

“Конфлікт розгорівся через слова його приятелів про те, що вони воювали, а він своїх дітей не пустив до армії”, – сказала Ольга.

Жінка підкреслила, що все відбулося на березі ставка, орендарем якого був її чоловік. Водночас зізналася, що він міг вчинити так через алкогольне сп’яніння.

“Там, де випивається горілка, – завжди конфлікт. Мій чоловік – людина запальна. Він уже визнав свою провину”, – додала вона.

За словами Ольги, частина із загиблих були приятелями чоловіка, котрі неодноразово приїздили до нього порибалити. А єдиний чоловік, який вижив у цій стрілянині, зараз перебуває на допиті.

“Добре у нашій родині вже не буде ніколи”, – констатувала жінка.

Нагадаємо, що у ніч на 22 травня неподалік від села Новоселиця Попільнянського району Житомирської області чоловік розстріляв сімох людей, із якими відпочивав на природі.

Спочатку він убив двох, які перебували поруч, потім почав розстрілювати шістьох тих, що спали. Одному вдалося втекти в ліс, дістатися до села й потім викликати поліцію.

Пізніше у поліція розповіли про попередню причину жахливого вчинку чоловіка.

Джерело: Народна Правда
загрузка...