Порошенка терміново викликали на допит у ДБР

П'ятого президента України викликали по кримінальному виробництву № 42020000000000307, в якому з'ясовуються обставини передачі через український митний кордон 43 картин всесвітньо відомих художників, які приховали від митного контролю.

Порошенка терміново викликали на допит у ДБР
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Державне бюро розслідувань опублікувало повістку про виклик екс-президента Петра Порошенка на допит в якості свідка 26 травня в 11:00.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляється на сайті ДБР.

Loading...

Слідчі бюро визначили необхідність прибуття Порошенко як термінове.

“Термінове повідомлення про виклик нині чинного народного депутата України, громадянина Порошенко П. А. в Державне бюро розслідувань у якості свідка”, – йдеться в повідомленні.

П’ятого президента України викликали по кримінальному провадженню № 42020000000000307, в якому з’ясовуються обставини передачі через український митний кордон 43 картин всесвітньо відомих художників, які приховали від митного контролю.

На розслідуванні в ГБР знаходяться понад 13 кримінальних проваджень, у яких Петро Порошенко є свідком.

Порошенка терміново викликали на допит у ДБР

Серед них, зокрема – перехід українських кораблів через Керченську протоку, що спричинило за собою введення воєнного стану в Україні рік тому. Крім того, проводять розслідування за фактом його незаконного перетину кордону з використанням підроблених документів (Мальдіви).

Раніше повідомлялося, що 28 лютого, п’ятий президент Петро Порошенко прийшов в Державне бюро розслідувань на допит, де йому не вручили ніяких підозр.

Як відомо, 24 січня 2020 року колишнього президента Петра Порошенка знову викликали на допит в Державне бюро розслідувань. Допит в якості свідка також проходив по справі про можливу держзраду під час підписання Мінських угод.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...