Порошенка терміново викликали на допит у ДБР

П'ятого президента України викликали по кримінальному виробництву № 42020000000000307, в якому з'ясовуються обставини передачі через український митний кордон 43 картин всесвітньо відомих художників, які приховали від митного контролю.

Порошенка терміново викликали на допит у ДБР
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Державне бюро розслідувань опублікувало повістку про виклик екс-президента Петра Порошенка на допит в якості свідка 26 травня в 11:00.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляється на сайті ДБР.

Слідчі бюро визначили необхідність прибуття Порошенко як термінове.

“Термінове повідомлення про виклик нині чинного народного депутата України, громадянина Порошенко П. А. в Державне бюро розслідувань у якості свідка”, – йдеться в повідомленні.

П’ятого президента України викликали по кримінальному провадженню № 42020000000000307, в якому з’ясовуються обставини передачі через український митний кордон 43 картин всесвітньо відомих художників, які приховали від митного контролю.

На розслідуванні в ГБР знаходяться понад 13 кримінальних проваджень, у яких Петро Порошенко є свідком.

Порошенка терміново викликали на допит у ДБР

Серед них, зокрема – перехід українських кораблів через Керченську протоку, що спричинило за собою введення воєнного стану в Україні рік тому. Крім того, проводять розслідування за фактом його незаконного перетину кордону з використанням підроблених документів (Мальдіви).

Раніше повідомлялося, що 28 лютого, п’ятий президент Петро Порошенко прийшов в Державне бюро розслідувань на допит, де йому не вручили ніяких підозр.

Як відомо, 24 січня 2020 року колишнього президента Петра Порошенка знову викликали на допит в Державне бюро розслідувань. Допит в якості свідка також проходив по справі про можливу держзраду під час підписання Мінських угод.

Джерело: Народна Правда