Росія почала клінічні випробування вакцини від COVID-19

Міністр охорони здоров'я РФ заявив, що в Росії почали проводити клінічні дослідження вакцини широкого дії

Росія почала клінічні випробування вакцини від COVID-19
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Вакцина від коронавірусу поки тільки розробляється, але деякі країни вже почали клінічні дослідження. Так, напередодні про такі заявили в Росії.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на ТАСС, міністр охорони здоров’я РФ Михайло Мурашко заявив, що в Росії почали проводити клінічні дослідження вакцини від коронавірусу широкої дії.

“Сьогодні кілька розробників ведуть свої дослідження за даним напрямом, вже йдуть доклінічні випробування. Все поки що йде в графіку, поки жодних збоїв немає. Ми прогнозуємо, що перші результати і доступ для більш широкого застосування повинен з’явитися в кінці липня”, – сказав він.

Нагадаємо, раніше вакцину від коронавірусу, яку розробила біотехнологічна компанія Moderna, успішно випробували в США. У першому етапі перевірок препарату брали участь 45 добровольців. Крім того, випробування одразу 5 вакцин серед добровольців проводить Китай.

Раніше глава Європейського агентства лікарських засобів за вакцин Марко Кавалери заявляв, що вакцина від коронавірусу буде готова не раніше, ніж через рік.

Також повідомлялося про те, що вчені змогли виділити у пацієнта, який переніс важкий гострий респіраторний синдрому (ТОРС) в 2003 році, антитіло здатне блокувати роботу і SARS-CoV-2 (викликає COVID-19).

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...