Скільки людей будуть пускати в маршрутки у Києві: названо чітку цифру

Люди на всіх сидячих місцях в транспорті - це буде верхня планка заповнювання

Скільки людей будуть пускати в маршрутки у Києві: названо чітку цифру
Автор Олена Лавринець в Карантин в Україні/Новини
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

Заступник голови КМДА Валентин Мондриївський пояснив, що громадський транспорт після послаблень карантину буде працювати з обмеженнями.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на виступ чиновника в ефірі каналу “Україна 24”

За його словами, наземний транспорт буде працювати виключно з обмеженнями кількості пасажирів у салоні: “Як і прогнозувалося, з 25 травня ми відкриваємо метрополітен, місто готове до цього. З 23 травня з 12:00 починає працювати у звичайному режимі наземний громадський транспорт без режиму пропусків. І маршрутки. Але при одному нюансі: ми завтра вранці проведемо засідання комісії ТЕБ та НС, для того щоб переконатися, що всі показники в нормі і транспорт готовий. І обмеження в транспорті будуть: запускати в маршрутки і тролейбуси не більше людей, ніж посадкових місць”.

За словами Мондриивского, люди на всіх сидячих місцях в транспорті – це буде верхня планка заповнювання. Але міська влада спробує пускати транспорт з меншим  завантаженням.

У той же час чиновник додав, що якщо буде загроза зростання кількості хворих коронавірусом, то карантин “безумовно повернуть”.

Але поки, за словами Мондрієвського, Київ в умови ослаблення карантину потрапляє, і тому, враховуючи потребу киян і бізнесу, буде “повільно і плавно” вступати в наступний етап зняття обмежень.

Нагадаємо, 22 травня міський голова Києва Віталій Кличко закликав Кабмін дозволити ввести в місті послаблення карантину, незважаючи на те, що Міністерство охорони здоров’я вважає, що столиця не відповідає критеріям послаблення.

Також, кілька областей України заявили про неготовність до зняття обмежень на другому етапі пом’якшення карантину з 22 травня, передбаченого Кабміном.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...