Світові ціни на нафту рекордно обвалилися

Ймовірною причиною падіння цін на нафту може бути рішення уряду Китаю відмовитися від встановлення мети економічного зростання в 2020 році

Світові ціни на нафту рекордно обвалилися
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Після стрімкого зростання світові ціни на нафту знову впали після рішення Китаю не збільшувати економіку в 2020 році.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, посилаючись на дані Нью-Йоркської товарної біржі, вартість бареля марки Brent знизилася до $34,38. Падіння склало -3,83%. Ф’ючерси на нафту марки WTI з поставкою в липні подешевшали до $31,85 за барель (-4,89%).

Loading...

Світові ціни на нафту рекордно обвалилися Світові ціни на нафту рекордно обвалилися

Ймовірною причиною падіння цін на нафту може бути рішення уряду Китаю відмовитися від встановлення мети економічного зростання в 2020 році, повідомило агентство Reuters, яке було прийнято сьогодні на засіданні Національного народного конгресу.

“Відмова від мети росту може бути розтлумачена як зменшення уваги до інвестицій в інфраструктуру і може розглядатися негативно щодо нафти”, – сказав головний стратег AxiCorp з глобальних ринків Стівен Іннес.

На його думку, сировинний ринок очікував від конгресу більшого інфраструктурного поштовху, що збільшило б споживання Китаєм нафти. Це розчарувало торговців сировиною і змусило їх знизити ціни.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що ціни на нафту впали через пандемію коронавірусу. Але вже 23 квітня нафтовий ринок почав підніматися на тлі зростаючої загрози посилення конфлікту між США та Іраном — нафту марки WTI додала в ціні близько 30%. Також ціну на нафту підтримують сигнали про поступове відновлення попиту в Китаї.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...