Ціна на газ для населення впала на 20%

Газ в Європі різко подешевшав, від чого виграють українські споживачі

Ціна на газ для населення впала на 20%
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Ціна газу у травні 2020 року складе 2,3 грн за кубометр (без урахування ПДВ, націнки газзбутів і витрат на транспортування газу магістральними і розподільними трубопроводами).

Про це повідомляє прес-служба НАК, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Відзначається, що НАК “Нафтогаз України” встановив оптову ціну на газ для потреб населення, виробників тепла для населення та інших споживачів, яким газ поставляється на умовах ПСО.

Також у прес-службі, що у травні ціна газу для населення впала на 21%, а порівняно з аналогічним періодом минулого року падіння вартості газу досягла 62%.

Відомо, що з січня 2020 року вартість газу для потреб населення, виробників тепла та інших захищених споживачів, яким НАК “Нафтогаз України” поставляє газ в рамках спеціальних обов’язків (ПСО), визначається за нової формулою, яка враховує ціну на голландському газовому хабі (ТТF)

Голова правління НАК “Нафтогаз України” Андрій Коболєв заявив, що ціни на газ для населення будуть знижуватися у зв’язку з падінням цін в Європі.

Нагадаємо, 20 квітня вперше в історії ціна на травневі ф’ючерси нафти WTI стала негативною, досягнувши до кінця торгів мінус 37,6 доларів за барель. Тоді це означало, що продавець повинен доплатити покупцеві.

Джерело: Народна Правда