Жириновський хоче продати мумію Леніна Китаю

"Ми могли б продати мумію Леніна. Покупці знайдуться: Китай, В'єтнам або який-небудь комуніст. З продажу мумії бюджет може отримати величезні гроші. Ленін в хорошому стані, муміфікували всього-то 96 років тому", - написав Володимир Жириновський.

Жириновський хоче продати мумію Леніна Китаю
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Скандально відомий лідер ЛДПР Володимир Жириновський знову привернув до себе увагу неоднозначним виступом.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, посилаючись на Twitter Жириновського, депутат Держдуми РФ запропонував продати тіло Володимира Леніна, який досі перебуває у Мавзолеї. На думку російського політика забальзамованого Леніна цілком можуть купити Китай чи В’єтнам.

Loading...

“У Франції бізнесмен хоче продати картину Джоконда. Ми могли б продати мумію Леніна. Покупці знайдуться: Китай, В’єтнам або якийсь комуніст. З продажу мумії бюджет може отримати величезні гроші. Ленін в хорошому стані, муміфікували всього 96 років тому”, – написав Володимир Жириновський.Жириновський хоче продати мумію Леніна Китаю

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що Жириновський пропонує знищити Україну, яка злить США. А раніше в мережі показали, як одіозний лідер російської ЛДПР Володимир Жириновський, який отримав на день народження торт у вигляді України, демонстративно розірвав його на частини, відокремивши “исконно русские земли”.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...