У Києві з 23 травня послабили карантин: що запрацювало

Столичний метрополітен розпочне роботу з 25 травня у штатному режимі

У Києві з 23 травня послабили карантин: що запрацювало
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини

Уряд продовжив карантин в Україні до 22 червня, однак послабив діючі в країні до 22 травня заборони. Так, з 22 травня по 22 червня на території України буде встановлено адаптивний карантин – в областях, які відповідають умовам для пом’якшення карантину.  У Києві з 23 травня дозволили відновити роботу метро, наземного громадського транспорту і магазинів. Також до відкриття готуються дитячі садки, готелі і ринки.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє OBOZREVATEL  за підсумками засідання комісії з надзвичайних ситуацій. Рішення прийняли виходячи з тижневої динаміки захворюваності в столиці.

Loading...

Так, з 23 травня в столиці дозволили:

  • Роботу всього наземного громадського транспорту з 12:00
  • Роботу магазинів до 1000 кв. метрів

З 25 травня почне працювати:

  • Метро в звичайному режимі
  • Всі ринки
  • Спортивні та дитячі майданчики в парках, скверах

Дитячі садки та готелі в Києві готуються до відкриття з 1 червня.

Нагадаємо, другий етап пом’якшення карантину запланований на 22 травня (всі етапи розраховані на 10 днів). На другому етапі очікуються наступні пом’якшення: дозвіл на проведення спортивних змагань без глядачів, відкриття готелів (без ресторанів, хостели не будуть відкривати), проведення ЗНО, запуск громадського транспорту, відкриття дошкільних установ.

До слова, після відновлення роботи метро у Києві у межах послаблення карантину пасажири користуватимуться лише електронним квитком. Водночас вони зможуть використати придбані раніше зелені жетони протягом місяця від дати відкриття метрополітену.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...