В МОЗ назвали області, які не готові до другого етапу ослаблення карантину

До ослаблення карантину поки не готові 9 областей

В МОЗ назвали області, які не готові до другого етапу ослаблення карантину
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини

У Міністерстві охорони здоров’я назвали області та міста, які можуть перейти до виконання другого етапу пом’якшення карантину. Так, Київ та Полтавська область визнані готовими, Львівська та Дніпропетровська області – не готовими до цього етапу.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні на сайті Міністерства охорони здоров’я.

Згідно з інфографікою, опублікованою на сайті міністерства, ще 1 область і столиця готові до 2-го етапу ослаблення карантинних обмежень, при цьому такими, що не відповідають необхідним показниками для переходу до 2-го етапу, виявилися Львівська та Дніпропетровська області.

Таким чином, до ослаблення карантину поки не готові 9 областей: Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Закарпатська, Київська, Луганська, Львівська, Рівненська і Чернівецька області.

Причинами для цього є велика кількість захворювань, недостатня забезпеченість місцями в лікарнях, а також мала кількість проведених ПЛР-тестів.

Станом на вечір 22 травня МОЗ визнав Миколаївську, Хмельницьку та Дніпропетровську області готовими до 2-го етапу ослаблення карантину.

В МОЗ назвали області, які не готові до другого етапу ослаблення карантину

Нагадаємо, другий етап пом’якшення карантину запланований на 22 травня (всі етапи розраховані на 10 днів). На другому етапі очікуються наступні пом’якшення: дозвіл на проведення спортивних змагань без глядачів, відкриття готелів (без ресторанів, хостели не будуть відкривати), проведення ЗНО, запуск громадського транспорту, відкриття дошкільних установ.

До слова, після відновлення роботи метро у Києві у межах послаблення карантину пасажири користуватимуться лише електронним квитком. Водночас вони зможуть використати придбані раніше зелені жетони протягом місяця від дати відкриття метрополітену.

Джерело: Народна Правда