500 гривень щомісяця: в Мінсоцполітики розповіли, хто отримає надбавку до пенсії

Підвищені виплати обіцяють пенсіонерам, яким виповнилося більше 75 років

500 гривень щомісяця: в Мінсоцполітики розповіли, хто отримає надбавку до  пенсії
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Міністр соціальної політики Марина Лазебна заявила, що більше ніж мільйон пенсіонерів, яким виповнилося 75 років, щомісяця зможуть отримувати до пенсії близько 500 грн надбавки.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це заявила міністр соцполітики Марина Лазебна в ефірі одного з українських телеканалів.

Loading...

Ми розробили нові соціальні ініціативи. Для більш ніж одного мільйона пенсіонерів, яким виповнилося 75 років, ми хочемо також встановити щомісячну надбавку до пенсій … Близько 500 грн“, – сказала Лазебна.

За словами міністра, дата індексації пенсій повинна бути визначена законодавчо, щоб уникнути спекуляцій на цю тему.

Лазебна також повідомила, що сьогодні дефіцит Пенсійного фонду становить 34 млрд грн, тоді як на початку року він становив 23 млрд грн.

Нагадаємо, що в Україні, згідно з постановою Кабміну, була проіндексована пенсія, в результаті якої вже з 1 травня мінімальна виплата для пенсіонерів зросте до 2100 гривень.

Також відомо, зараз Кабмін розробляє механізм впровадження обов’язкової страхової пенсійної системи, яка працюватиме разом із діючою солідарною. В результаті українці зможуть отримувати дві пенсії.

Додамо, що травневе підвищення пенсій не торкнеться декількох мільйонів осіб. До цієї категорії відносяться ті, хто мало заробляв і не мають мінімум років стажу. Як з’ясувалося, це тому, що при індексації пенсій, яку провели в Україні, головну роль грає розмір заробітної плати пенсіонера, а не тривалість його трудового стажу.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...