Чехія запроваджує нові вимоги про перетин кордону

Довідка повинна бути зроблена не більше ніж за 4 дні до поїздки в країну. У ній повинна бути інформація про медичний заклад, де проводилося тестування.

Чехія запроваджує нові вимоги про перетин кордону
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Коронавірус/Новини

У Чехії заявили про нові вимоги перетину кордону іноземними громадянами. Щоб потрапити в країну необхідно мати довідку про відсутність коронавірусної інфекції.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляється в постанові уряду Чехії про закінчення надзвичайного стану.

Loading...

За інформацією, відтепер іноземці, у тому числі громадяни України, крім закордонного паспорта та чинної візи, повинні обов’язково мати довідку про негативний тест на COVID-19.

Довідка повинна бути зроблена не більш ніж за 4 дні до поїздки в країну. У ній повинна бути інформація про медичний заклад, де проводилося тестування, щоб у разі необхідності перевірити або уточнити зазначені дані.

Іноземні громадяни, у яких буде в наявності така довідка, звільняються від проходження обов’язкового карантину.

Нагадуємо, що Чехія з 16 березня через коронавірус закрила кордон на в’їзд для іноземців, а також на виїзд для своїх громадян.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА  повідомляла, що Україна продовжує поступове ослаблення карантину і відкриває кордони з країнами Європейського союзу та Молдовою — буде відновлена робота 66 пунктів пропуску. Разом з тим, відкриття кордонів з Росією та Білоруссю поки не планується.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...