Експерти підтвердили ефективність китайської вакцини від COVID-19

Фахівці приступили до наступного етапу випробувань

Експерти підтвердили ефективність китайської вакцини від  COVID-19
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Китайська вакцина проти коронавірусної інфекції COVID-19 пройшла клінічні випробування, які дали оптимістичні результати. Дослідження показали, що препарат безпечний, добре переноситься і здатний викликати імунну відповідь організму людини на вірус SARS-COV-2.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише британський медичний журнал The Lancet.

Loading...

Перший етап відкритих випробувань проводився протягом 28 днів за участю 108 здорових дорослих людей.

 Відповідальна за дослідження професор Чень Вей з інституту біотехнологій в Пекіні зазначила, що нинішні результати слід інтерпретувати з обережністю.

“Виклики в розробці вакцини проти COVID-19 безпрецедентні, і здатність викликати імунну відповідь не обов’язково означає, що вакцина зможе захистити людей від інфекції. Результати відкривають багатообіцяючу перспективу в розробці вакцини проти COVID-19, проте ми все ще далекі від того, щоб така вакцина стала доступною всім”, – заявила вона.

Подальші випробування покажуть, наскільки ефективно імунна відповідь, яка викликається вакциною, захищає від коронавірусу.

Остаточні підсумки дослідження китайської вакцини будуть підведені через 6 місяців.

Нагадаємо, міжнародна група вчених дійшла висновку, що перемогти коронавірус можна в разі чергування режиму самоізоляції з частковим зняттям карантинних заходів впродовж 1,5 років.

До слова, нещодавно вчені заявили, що пацієнти з коронавірусом COVID-19 через 11 днів після появи симптомів захворювання перестають бути заразними. За  оцінками експертів, саме через 11 днів  “аналізи йдуть на поправку хворих можуть показувати наявність коронавірусу, проте він вже не небезпечний”.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...