Китайський вірусолог визнав, що в інституті Уханя знаходяться три штами коронавірусу

Вчений визнав, що інститут дійсно "виділяв і отримав деякі коронавіруси від кажанів".

Китайський вірусолог визнав, що в інституті Уханя знаходяться три штами коронавірусу
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Директор інституту вірусології в китайському Ухані, якого США звинувачують у поширенні COVID-19, заявив, що їх установа дійсно має три живих штами коронавірусу летючої миші. Проте жоден з них не схожий на SARS-CoV-2.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Metro libre.

Loading...

Керівництво інституту заявляє, що вірус не міг поширитися з їх лабораторії, оскільки самі вчені не знали про його існування.

“Як і всі інші, ми навіть не знали, що вірус існує. Тому як він міг піти з нашої лабораторії? Це повна нісенітниця”, – сказав директор установи в інтерв’ю китайському громадському телебаченню CGTN.

При цьому вчений визнав, що інститут дійсно “виділяв і отримав деякі коронавіруси від кажанів”.

“У нас є три штами живих вірусів. Але схожість з вірусом, який викликає хворобу COVID-19, становить 79,8%”, – запевнив науковець.

Нагадуємо, позицію Китаю на позови з боку Америки, пов’язані з поширенням коронавірусу, висловив міністр закордонних справ КНР Ван І на прес-конференції. За словами китайського міністра, позови Вашингтона проти Пекіна позбавлені правової основи.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА  повідомляла, що за кількістю людей, інфікованих коронавірусом, Бразилія вийшла на друге місце у світі і випередила Росію за цим показником.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...