У центр Києва стягнули поліцію через масові акції

Сьогодні в столиці заплановано масові демонстрації.

У центр Києва стягнули поліцію через масові акції
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Учасники акції запланували заходи, щоб висловити невдоволення політикою президента Володимира Зеленського. Правоохоронці посилили заходи безпеки в центрі Києва в неділю, 24 травня, у зв’язку з масовими акціями.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на прес-службу Міністерства внутрішніх справ.

“Сьогодні в центрі столиці заплановано проведення масових акцій. Щоб не допустити порушень громадського порядку, співробітники столичної поліції, гвардійці, кінологи, вибухотехніки і поліція діалогу заступили на посилене чергування”, – сказано в повідомленні.

У МВС закликали учасників заходів дотримуватися карантинні обмеження та не порушувати громадський порядок.

Як відомо, у Києві та інших містах України в неділю, 24 травня, запланована акція під назвою Стоп реванш. Активісти мають намір висловити протест проти правління президента Володимира Зеленського, який в ці дні відзначає першу річницю перебування на посаді.

Серед іншого, учасники акції незадоволені політикою президента з врегулювання ситуації на Донбасі, прийнятими законами (зокрема, про землі), призначенням Андрія Єрмака на пост глави Офісу президента і поверненню в Україну проросійських сил.

Фото з місця подій (Віталій Носач, РБК-Україна)

У центр Києва стягнули поліцію через масові акції  У центр Києва стягнули поліцію через масові акції У центр Києва стягнули поліцію через масові акції У центр Києва стягнули поліцію через масові акції У центр Києва стягнули поліцію через масові акції У центр Києва стягнули поліцію через масові акції

Нагадаємо, Володимир Зеленський, який в ході прес-конференції, присвяченій року президентства, заявив, що на нього не можуть натиснути олігархи, визнав також і те, що на Донбасі воюють росіяни.

Також, Президент Володимир Зеленський, заявив, що хоче мати конструктивні і нелоббистские взаємини з олігархами.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...