В МОЗ розповіли, наскільки може затягнутися карантин в Україні

МОЗ не бачить різкого зниження випадків COVID-19

В МОЗ розповіли, наскільки може затягнутися карантин в Україні
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини

Ситуація в Україні з поширенням коронавірусу залишається складною –  останнім часом не спостерігається різкого зниження захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19. В зв’язку з цим поки рано говорити про те, коли в країні може бути повністю скасовано карантин  і знято обмежувальні заходи.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву на брифінгу в неділю, 24 травня, зробив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, відповідаючи на питання, чи будуть скасовані всі обмежувальні заходи після закінчення п’ятого етапу пом’якшення карантину.

Loading...

“Ми бачимо вже протягом місяця, що ми коливаємось в одних і тих же рамках – від 350 до 550 випадків захворюваності кожен день”, – зазначив він.

За словами Степанова, йому б дуже хотілося, щоб почалося зниження і, відповідно, були зняті всі карантинні обмеження.

“Але життя таке, що ми будемо все одно ще тривалий час користуватися елементарними засобами захисту, дотримуватися соціальної дистанції, і будемо розуміти, який ризик є при інфікуванні”, – додав глава МОЗ.

Нагадаємо, другий етап пом’якшення карантину запланований на 22 травня (всі етапи розраховані на 10 днів). На другому етапі очікуються наступні пом’якшення: дозвіл на проведення спортивних змагань без глядачів, відкриття готелів (без ресторанів, хостели не будуть відкривати), проведення ЗНО, запуск громадського транспорту, відкриття дошкільних установ.

До слова, після відновлення роботи метро у Києві у межах послаблення карантину пасажири користуватимуться лише електронним квитком. Водночас вони зможуть використати придбані раніше зелені жетони протягом місяця від дати відкриття метрополітену.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...