Безробіття в Україні рекордно зросло: тривожна статистика

Найбільше безробіття зросло в 6 областях

Безробіття в Україні рекордно зросло: тривожна статистика
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

В Україні продовжує зростати безробіття – станом на 20 травня кількість офіційно зареєстрованих безробітних в Україні перевищила півмільйона чоловік (на 64% або на 196 тисяч більше, ніж роком раніше).

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, статистику озвучили на прес-службі  Державного центру зайнятості.

Loading...

Найбільше безробіття зросло у Хмельницькій, Запорізькій, Полтавській, Київській, Львівській, Закарпатській областях (у 2,1 – 2,3 рази) і в Києві (в 3,5 рази).

За період карантину в базі даних служби зайнятості налічувалося 112 тисяч вакансій, що на 55% менше, ніж за відповідний період минулого року. Станом на 20 травня кількість вакансій склала 51 тисячу (на 40% менше).

Середній розмір зарплати у вакансіях становив 7 тисяч гривень. Кількість претендентів на одне робоче місце в різних регіонах широко варіюється. Станом на 1 травня, кількість претендентів у Чернігівській області становило 28 осіб на одне робоче місце, а в Києві – 2 людини.

За час карантину працевлаштували 104 тисячі осіб (з них 70 тисяч безробітних). Це на 49% менше, ніж роком раніше.

Більшість українців були працевлаштовані за направленням служби зайнятості у сільському господарстві (68%).

Як повідомлялося раніше, прожитковий мінімум в Україні знову хочуть перерахувати. Більше того, народні депутати хочуть збільшити розмір неоподатковуваного мінімуму до рівня мінімальної зарплати.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України прогнозує збільшення кількості офіційно зареєстрованих безробітних.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...