Католицька Трійця 2020 року: коли святкують

Католики в 2020 році, як і православні, будуть відзначати Трійцю 7 червня

Католицька Трійця 2020 року: коли святкують
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У 2020 року католицька Трійця буде відзначатися в один день з православною – 7 червня. У католиків Трійця настає в першу неділю після П’ятидесятниці –  на відміну від традицій вірян православного обряду католики святкують П’ятидесятницю і Трійцю як два окремих свята. 

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Дата святкування Трійці –  і  у православних,  і у католиків – залежить від дати Великодня. У 2020 року це свято відзначалося 19 квітня у православних і 12 квітня – у католиків. Таким чином католицька П’ятидесятниця в 2020 році припадає на 31 травня, а Свята Трійця – на 7 червня.

У католиків день Святої Трійці  присвячений християнському вченню про троїчність Бога, а в день П’ятидесятниці святкують виключно подію Зіслання Святого Духа на апостолів.

На 11-й день після П’ятидесятниці у католиків відзначається свято Тіла і Крові Христових. На 19-й день – свято Пресвятого Серця Ісуса. Завершує цикл П’ятидесятниці на 20-й день після неї свято Непорочного Серця Діви Марії.

На всі свята циклу П’ятидесятниці у священиків католицької церкви прийнято вдягатися у вбрання червоного кольору, проте на Трійцю вони вбираються у біле.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про вихідні, свята і просто пам’ятні дати, які українцям принесе останній місяць весни. В травні ми відзначатимемо День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, День Матері, День Героїв та інші свята.

Відзначимо, що раніше ми познайомили своїх читачів з найкращими привітання на Трійцю.

 

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...