Київська область послабить карантин: названа чітка дата

Рішення про пом'якшення карантину можуть переглянути, якщо ситуація погіршиться

Київська область послабить карантин: названа чітка дата
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Новини

Карантин у Київській області пом’якшать з 26 травня.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомив тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

Loading...

За його словами, Київська область відповідає критеріям, які дозволяють пом’якшити карантин:

“Сьогодні в Київській області маємо наступні показники: інцидентність – 11,94 на 100 тис. осіб, заповненість ліжок – 19,03%, середня кількість ПЛР-тестів – 19,34 на 100 тис. осіб. Ці цифри отримали рано вранці. Оперативно провели засідання регіональної комісії з ТЕБ та НС. Радий повідомити про її рішення: із завтрашнього дня, 26 травня, у Київській області карантин пом’якшується”.

Пом’якшення карантину означає, що будуть дозволені регулярні і нерегулярні пасажирські перевезення автотранспортом міського, приміського, міжміського і внутрішньообласного сполучення.

Чиновник підкреслив, що кількість пасажирів у транспорті повинно дорівнювати кількості місць для сидіння, а салони повинні дезінфікувати перед початком зміни. Перевізник зобов’язаний проводити водіям температурний скринінг. Одночасно з цим відстань між водіями і пасажирами повинна бути не менше метра (або ж водії повинні мати захисні екрани). У всіх повинні бути маски.

Крім того, з 26 травня зможуть почати роботу дитячі садки і готелі за умови дотримання вимог МОЗ. Також дозволяють проведення спортивних заходів (без глядачів) – до 50 учасників. Якщо їх більше – потрібно погодження МОЗ.

“Релігійні заходи можливі при знаходженні в приміщенні однієї людини на 10 квадратних метрів. Всі повинні бути в масках. При вході необхідно міряти температуру, потрібно облаштувати місце для обробки рук”, – додав він.

Нагадаємо, у Кривому Розі коронавірус підхопили співробітники одразу трьох дитячих садків. Перед масштабним відкриттям установ всіх працівників перевірили швидкими тестами, у дитячих садках №176, 197 і 51 у персоналу результати виявилися позитивними.

Експерти кажуть, що карантин не зірве українцям відпочинок влітку. Наша країна попередньо відкриє міжнародні перельоти з 15 червня, а полетіти можна буде в ряд країн Європейського союзу і не тільки.

Джерело: Народна Правда
загрузка...