Метро Києва вийшло з карантину: як працюватиме підземка

Пасажира можуть не пропустити в підземку

Метро Києва вийшло з карантину: як працюватиме підземка
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Новини

Метро Києва 25 травня починає роботу, але за новими правилами, пов’язаними з карантином, який ввели через пандемію COVID-19.

НАРОДНА ПРАВДА зазначає, що підземка стояла більше 2 місяців. У комунальному підприємстві не раз підкреслювали, що скористалися цим часом для проведення ремонтних робіт.

Loading...

Метро Києва ходитиме з сьогоднішнього дня за новими правилами:

Всі повинні бути в масках (на все обличчя – закритий повинен бути не тільки рот, але і ніс);

Пасажири повинні дотримуватися дистанції – в самому метро зараз роблять розмітку для дистанції (не менше 1,5 м). У КМДА уточнювали, якщо натовп все ж зафіксують, це може призвести до неприємних для пасажирів наслідків, наприклад, закриття станцій на вхід.

На вході в метро буде санітарний контроль. Якщо черговому візуально здасться, що людина хвора – буде температурний скринінг. Якщо температура потенційного пасажира вище 37,2 або ж є ознаки інфекційного захворювання, в метро його не повинні пропустити.

Працівники метрополітену повинні проводити дезінфекцію – вагони повинні дезінфікувати під час заходу поїздів в депо. Крім того, кожні три години дезінфекція повинна проводитися на зупинках, у приміщеннях станцій, на платформах, у вестибюлях.

Відзначимо, рішення про відкриття метрополітену в Дніпрі буде прийматися в понеділок, 25 травня в першій половині дня на засіданні регіональної комісією з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Контролювати відвідуваність метрополітену неможливо, вважає заступник голови КМДА Валентин Мондрієвський.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...