Накопичувальна пенсійна система може запрацювати в Україні з 2021 року

Кабмін розробляє законопроекти, які дозволять запустити цю реформу

Накопичувальна пенсійна система може запрацювати в Україні з 2021 року
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що в Україні вже найближчим часом буде введена накопичувальна пенсійна система, про яку говорять останні кілька років. За його словами, зараз в Кабміні розробляють законопроекти, які дозволять вже зовсім скоро запустити цю реформу.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це він розповів в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна».

Loading...

Прем’єр наголосив, що накопичувальна система  на даний момент – це єдина можливість забезпечити майбутніх пенсіонерів виплатами. Через 15 років кількість пенсіонерів буде набагато більшою, ніж кількість працездатного населення.

«Для нас це неминучість – рухатися до пенсійної системи з накопичувальними фондами… Не хочу здатися аж занадто оптимістом, але до 1 січня 2021 року це цілком реально запровадити», – заявив прем’єр.

Нагадаємо, днями в Міністерстві соціальної політики заявили, що зробили черговий крок для запровадження накопичувальних пенсій. Він в першу чергу стосується тих, хто зайнятий на важких, шкідливих і особливо шкідливих роботах, у другу чергу – всіх інших.

До слова, у Верховній Раді розглянуть законопроект, в разі ухвалення якого українці зможуть виходити на пенсію за “старими” правилами, які діяли до пенсійної реформи: для розрахунку розміру пенсії будуть використовувати будь-які 60 місяців стажу людини до 2000 року.

Джерело: Народна Правда
загрузка...