У Чернівцях стартував призов в армію, не дивлячись на карантин

В області планують призвати до служби у війську 455 юнаків

У Чернівцях стартував призов в армію, не дивлячись на карантин
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини

У понеділок, 25 травня, в Чернівцях, незважаючи на карантин і перші стрічки в антирейтингу по захворюванню коронавірусною хворобою,  розпочала роботу призовна комісія. В обласному збірному пункті призовники проходять медичний огляд і професійно-психологічний відбір.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні пресслужби Чернівецького обласного військкомату в Facebook.

До кінця липня в Чернівецькій області планують призвати до служби у війську 455 юнаків, майже половина з яких – 210 осіб – поповнять лави Збройних Сил. Ще 115 юнаків нестимуть  службу у підрозділах Національної гвардії, 110 –  в Державній прикордонній службі та 20  – у Державній спеціальній службі транспорту.

“Заходи проводяться з дотриманням всіх норм і обмежень, пов’язаних з карантином. Призовники, військові і медики забезпечені засобами індивідуального захисту, регулярно відбувається спеціальна обробка приміщень дезінфікуючими засобами. При відправці команд молодого поповнення всі юнаки пройдуть тестування на COVID-19”, – йдеться в повідомленні.

У прес-службі нагадали, що призову підлягають чоловіки, які є громадянами України віком від 18 до 27 років, які не мають права на відстрочку, або звільнення від призову. Термін строкової служби при наявності вищої освіти становить 12 місяців, при її відсутності – 18.

Нагадаємо, в Україні 1 травня стартував весняний призов на строкову службу. Згідно з указом, призов триватиме з травня по липень включно. До лав ЗСУ, Нацгвардії, Держприкордонслужби та Держспецтрансслужби планують призвати понад 16 тисяч юнаків. Через карантин призовну кампанію можуть знову підкоригувати.

Джерело: Народна Правда