У Кривому Розі спалах коронавірусу у дитсадках: перші подробиці

У трьох дитячих садах Кривого Рогу виявлено коронавірус

У Кривому Розі спалах коронавірусу у дитсадках: перші подробиці
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

У Кривому Розі коронавірус підхопили співробітники трьох дитячих садків.

Loading...

Про це повідомили у пресслужбі виконкому міськради, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Відзначаеться, що 25 травня в місті планували відкрити всі 163 дитячі садки, однак роботу відновлять тільки 157 з них.

Перед відкриттям усіх працівників перевірили швидкими тестами, у дитячих садках №176, 197 і 51 у персоналу результати виявилися позитивними. Тому ці установи відкриють тільки після отримання результатів ПЛР-тестів.

Рішення щодо відкриття цих дитсадків буде ухвалено додатково.

Повідомляється також, що дитсадки отримали 160 тисяч захисних масок, майже 70 тисяч рукавичок. За рахунок коштів міського бюджету установи забезпечені дезінфікуючими, антисептичні та миючими засобами. У кожен район міста доставлено 5000 літрів гіпохлориту для проведення дезінфекції території закладів дошкільної освіти.

Усі заклади забезпечені безконтактними термометрами для обов’язкового вимірювання температури дітей і співробітників кожні 4 години, а також при вході в дитсадок.

Нагадаємо, що в Україні відкривають дитячі садочки вже з понеділка, 25 травня у рамках другого етапу ослаблення карантину. У зв’язку з цим МОЗ представило рекомендації щодо роботи дошкільних установ в умовах пандемії, в яких розповідалося про носіння масок.

Відомо, що станом на 25 травня COVID-19 в Україні зафіксований у 21 245 випадках. Коронавірус став причиною смерті 623 осіб.

Джерело: Народна Правда
загрузка...