У Львові почали тестування людей на антитіла до коронавірусу

В Україні тестування будуть, у першу чергу, проводити пацієнтам з симптомами коронавірусу, з пневмонією, і перед операціями

У Львові почали тестування людей на антитіла до коронавірусу
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Тести на антитіла до коронавірусу, які показують, чи хворіла людина COVID-19 (у неї може бути вироблений імунітет), почали проводити у Львові.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це у Facebook повідомив мер Львова Андрій Садовий.

Loading...

За його словами, в місті почали робити високоточні тести на антитіла до коронавірусу.

“Перші ІФА-тести (імуноферментний аналіз) вже роблять медпрацівникам лікарні швидкої допомоги. Цей вид тестування дозволяє перевірити наявність антитіл в організмі людини і дізнатися, чи хворіла вона COVID-19. Апарати для таких досліджень є в лабораторіях міських лікарень і поліклінік. Це суттєво збільшить масовість тестування у Львові”, – повідомив Садовий.

Мер також зазначив, що це не заміна ПЛР-тестуванню, а додаткова можливість для визначення хворих COVID-19.

У Львові почали тестування людей на антитіла до коронавірусу

Відзначимо, в Україні тестування проводитимуть, у першу чергу,  пацієнтам із симптомами коронавірусу, з пневмонією, і перед операціями. Крім того, раз на два тижні тести на антитіла будуть проводити медиків, які надають допомогу хворим COVID-19. А раз на місяць аналізи будуть здавати інші медики, фармацевти, поліцейські, нацгвардійці та прикордонники.

Нагадаємо, у Кривому Розі коронавірус підхопили співробітники одразу трьох дитячих садків. Перед відкриттям всіх працівників перевірили швидкими тестами, у дитячих садках №176, 197 і 51 у персоналу результати виявилися позитивними. Тому ці установи відкриють лише після отримання результатів ПЛР-тестів.

На одному з авіарейсів, який доставив українських заробітчан за кордон, виявили хворого COVID-19.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...