У Німеччині повністю скасовують карантин: перші подробиці

Карантинні заходи можуть бути відновлені в разі зростання кількості хворих.

У Німеччині повністю скасовують карантин: перші подробиці
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

В Німеччині одна з федеральних земель – Тюрингія – вирішила з 6 червня повністю скасувати карантин, введений в зв’язку з пандемією коронавірусу.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Daily Mail.

Loading...

За інформацієї місцевої влади, в Тюрингії за останню добу кількість випадків інфікування COVID-19 і смертності від коронавірусної інфекції в цьому регіоні досягла нового мінімуму – 289 хворих і 10 померлих.

Тюрингія планує замінити карантин на “рекомендації щодо боротьби з COVID-19”, а в разі потреби вжити більш суворі заходи на місцевому рівні.

Відповідно до нових правил, маски не будуть обов’язковими, а безпечна відстань між людьми стане рекомендованою, а не примусовою.

Тюрингія вже почала відкривати готелі й ресторани, місцева влада зможе встановлювати для них власні правила роботи.

Поріг для повторного введення обмежень визначатиметься на рівні 35 нових випадків зараження на 100 тис. осіб у тиждень, що нижче від національного порогу в 50 випадків.

Такий крок зумовив критику з боку німецьких чиновників, які назвали його “передчасним” і “небезпечним експериментом”.

Нагадаємо, з наступного понеділка, 1 червня, в Києві планують почати новий етап ослаблення карантину. У місті планують відкрити дитячі садки, спортивні комплекси і зали, фітнес-центри (крім басейнів), дитячо-юнацькі спортивні школи, пляжі і зони відпочинку біля водойм.

Також сьогодні у місті відновили роботу метро і відкрили спортивні і дитячі майданчики у парках і скверах та на прибудинкових територіях.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...