У США заявили про прорив у створенні вакцини від коронавірусу

У Трампа не виключають, що спецслужби Китаю спробують вкрасти розробку у США

У США заявили про прорив у створенні вакцини від коронавірусу
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

У США заявили, що американські науковці зможуть першими розробити вакцину від коронавірусної інфекції і надати свою розробку  усім країнам світу.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву зробив  радник президента США з національної безпеки Роберт О’Брайен в інтерв’ю виданню CBS.

Loading...

За словами радника Трампа, американські вчені за крок до створення вакцини.

“Я думаю, що ми першими розробимо вакцину… Я вважаю, що ми швидко розробляємо як вакцину, так і препарати для лікування. Американський народ отримає до них доступ. А президент обіцяв, якщо ми розробимо вакцину, то поділимося нею з усім світом”,
– наголосив радник президента США.

Він додав, що не виключає сценарію, коли спецслужби Китаю спробують вкрасти розробку у США. В адміністрації раніше вже повідомляли про ці спроби.

Нагадаємо, вакцина проти коронавірусної інфекції COVID-19 китайських вчених пройшла клінічні випробування, які дали оптимістичні результати. Дослідження показали, що препарат безпечний, добре переноситься і здатний викликати імунну відповідь організму людини на вірус SARS-COV-2.

Також раніше ми повідомляли, що  міжнародна група вчених дійшла висновку, що перемогти коронавірус можна в разі чергування режиму самоізоляції з частковим зняттям карантинних заходів впродовж 1,5 років.

Додамо також, що в Росії почали клінічні випробування вакцини від COVID-19. Міністр охорони здоров’я РФ заявив, що в Росії почали проводити клінічні дослідження вакцини широкого дії.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...