Влада не знає реальної кількості хворих коронавірусом: тривожна заява НАН

Погана ситуація з тестуванням не дає реальної картини епідемії

Влада не знає реальної кількості хворих коронавірусом: тривожна заява НАН
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Влада не знає реального числа хворих на коронавірус в Україні. Це пов’язано з недостатнім охопленням тестування на COVID-19.

Loading...

Про це йдеться у матеріалі РБК-Україна “Пішли на поступки: чому влада вирішила виводити країну з карантину”, передає НАРОДНА ПРАВДА.

За словами директора Інституту біохімії ім. А. Палладіна, голова робочої групи при Національній академії наук (НАН) України з проблем розповсюдження коронавіруса Сергій Комісаренко, уряд послаблює карантин, грунтуючись на прогнозах.

“Проте у нас дуже погана ситуація з тестуванням на вірус за допомогою полімеразної ланцюгової реакції. Ми дійсно не знаємо кількість людей, інфікованих “, – пояснив він.

Він також підкреслив, що ослаблення карантину в Україні продиктоване радше політико-економічними та соціальними складовими. Тому в таких умовах важливо правильно організувати вихід з карантину.

“ВООЗ попереджає, що, можливо, ми знову зустрінемося з коронавірусом восени – на початку зими. Що стосується громадського транспорту, то, думаю, його треба підключити згідно з дозволом для людей почати роботу. В той же час – виключно за умови дотримання масочного режиму і фізичного дистанціювання, встановлення чіткої норми пасажирів і “ретельної і періодичної дезінфекції транспорту “, – додав Комісаренко.

Згідно зі статистикою МОЗ станом на 25 травня COVID-19 в Україні зафіксовано у 21 245 випадках. Коронавірус став причиною смерті 623 українців.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...