Зеленський попросив у Ізраїля допомоги в боротьбі з коронавірусом

Глава держави провів телефонну розмову з прем'єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньяху

Зеленський попросив у Ізраїля допомоги в боротьбі з коронавірусом
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньяху, в ході якого привітав главу ізраїльського уряду зі вступом на посаду, а також попросив допомоги в боротьбі з коронавірусом.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні на сайті глави держави.

“Вітаю вас з призначенням на посаду прем’єр-міністра і завершенням формування уряду. Вражений вашою політичною майстерністю – історія формування уряду єдності є неймовірною”, – сказав Зеленський.

Глава України додав, що Україна і Ізраїль завжди були і надалі залишатися надійними друзями і партнерами. Країни обговорили плани подальшої співпраці та домовилися об’єднати зусилля в боротьбі з поширенням коронавірусу. За словами Нетаньяху, ізраїльський уряд розгляне цей запит України.

“Ізраїль – це приклад ефективної боротьби з пандемією. Був би вдячний вашому уряду за надання гуманітарної допомоги, а також за обмін передовим досвідом у боротьбі з COVID-19”, – сказав Зеленський.

Президент України додав, що в умовах пандемії підтримка двосторонньої торгівлі має особливо важливе значення для обох країн. Він закликав ізраїльську сторону в найкоротші терміни завершити ратифікацію двосторонньої Угоди про вільну торгівлю, підписаної 21 січня 2019 року. Співрозмовники також обговорили проекти в Україні, зокрема – участь в будівництві міжнародного аеропорту в Черкасах і автодороги.

Нетаньяху запросив Володимира Зеленського відвідати Ізраїль після стабілізації ситуації з пандемією коронавірусу.

Нагадаємо, китайська вакцина проти коронавірусної інфекції COVID-19 пройшла клінічні випробування, які дали оптимістичні результати. Дослідження показали, що препарат безпечний, добре переноситься і здатний викликати імунну відповідь організму людини на вірус SARS-COV-2.

Раніше міжнародна група вчених дійшла висновку, що перемогти коронавірус можна в разі чергування режиму самоізоляції з частковим зняттям карантинних заходів впродовж 1,5 років.

До слова, нещодавно вчені заявили, що пацієнти з коронавірусом COVID-19 через 11 днів після появи симптомів захворювання перестають бути заразними. За  оцінками експертів, саме через 11 днів  “аналізи йдуть на поправку хворих можуть показувати наявність коронавірусу, проте він вже не небезпечний”.

Джерело: Народна Правда