Згвалтування у Кагарлику: названі імена підозрюваних копів

Один з учасників злочину є начальником сектору кримінальної поліції, другий - оперуповноваженим

Згвалтування у Кагарлику: названі імена підозрюваних копів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Стали відомі імена поліцейських Кагарлицького відділу поліції,  яких підозрюють у зґвалтуванні жінки у райвідділі поліції.  За скоєння тяжкого злочину  затримані поліцейські Микола Кузів та Сергій Сулима. Один з них є начальником сектору кримінальної поліції, другий – оперуповноваженим.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні у спільноті  “Київ Оперативний” у Facebook.

Повідомляється, що за зґвалтування жінки у Кагарлицькому райвідділі були затримані начальник сектору кримінальної поліції Микола Кузів та оперуповноважений Сергій Сулима.

Зазначимо, постраждала жінка 1994 року народження заявила на них, Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції після перевірки підтвердив їх причетність до побиття і зґвалтування. Поліцейські доставили її до відділення поліції нібито через крадіжку, після чого вчинили злочин.

Згвалтування у Кагарлику: названі імена підозрюваних копів

Згвалтування у Кагарлику: названі імена підозрюваних копів

Нагадаємо, у Київській області затримали двох правоохоронців Кагарлицького відділу поліції, яких підозрюють в зґвалтуванні жінки. Оперуповноважений у своєму службовому кабінеті застосував тортури до жінки, яку викликали у відділення поліції в якості свідка, – одягав протигаз, застосовував наручники і здійснював постріли з табельної зброї над головою. Після цього кілька разів згвалтував 26-річну потерпілу.

Додамо, що начальник ГУ Нацполіції в Київській області Андрій Небитов повідомив, що за час служби в поліції підозрювані в згвалтуванні не зробили нічого істотного: не розкрили жодної резонансної справи і не затримали жодного небезпечного злочинця, а один з них вже мав дисциплінарне стягнення – попередження про неповну посадову відповідність.

Джерело: Народна Правда