Донька Едуарда Успенського звинуватила батька у домашньому насильстві

В кінці свого звернення Успенська написала, що вважає ім'я людини, яка практикувала багато років насильство в своїй сім'ї, в тому числі по відношенню до дітей, не повинно бути присвоєно премії в такій гуманістичній області, як дитяча література.

Донька Едуарда Успенського звинуватила батька у домашньому насильстві
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Відомий дитячий письменник Едуард Успенський, творець Чебурашки, Крокодила Гени та інших улюблених дитячих персонажів, за розповідями його доньки, був домашнім тираном.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, таке зізнання Тетяна Успенська зробила, коли дізналася, що російська державна дитяча бібліотека провела конкурс на кращий логотип премії імені Едуарда Успенського, пишуть Факти.

Loading...

Дочка Успенського, опублікувала відкритий лист директору бібліотеки, в якому попросила не називати премію в галузі дитячої літератури іменем її батька.

«Думаю, що людина, чиїм ім’ям називають державну премію, повинна бути насамперед доброю і моральною… Мій батько був людиною дуже жорстокою, здійснював протягом усього життя домашнє насильство, це була його система стосунків у сім’ї…», — написала Успенська.

Також дочка розповіла, що її батько мав проблеми з алкоголем, але не звертався до офіційних психологів, а був прихильником секти Столбуна, проходив у нього «лікування», підтримував секту матеріально, рекламував її в ЗМІ. За словами доньки письменника, її батько знав про побиття дітей, що практикувалося сектою, але це ніколи його не зупиняло.

В кінці свого звернення Успенська написала, що вважає ім’я людини, яка багато років практикувала насильство в сім’ї, у тому числі стосовно дітей, не повинно бути присвоєно премії в такій гуманістичній області, як дитяча література.

Слова Тетяни Успенської підтвердив інший дитячий письменник Валентин Постніков.

Незважаючи на це звернення, керівництво бібліотеки заявило, що не будуть прибирати ім’я Едуарда Успенського з літературної премії.

НАРОДНА ПРАВДА  повідомляла, що в Києві з початку введення карантину через пандемію коронавірусу збільшилася кількість домашнього насильства.

Раніше повідомлялося, що в Києві винесли перший вирок за домашнє насильство. Чоловіка, який систематично знущався над дружиною, засудили до трьох місяців арешту.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...