Медики назвали головні симптоми важкої форми коронавірусу

Лікарі також зробили акцент на посиніння шкірного покриву. За їх словами, про наявність вірусу свідчить посиніння губ і нігтів.

Медики назвали головні симптоми важкої форми коронавірусу
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Рентгенолог Сергій Морозов назвав основні симптоми тяжкої форми захворювання коронавірусом.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, посилаючись на інформацію передачі “Здоров’я“.

Loading...

За словами Морозова симптоми такі:

  • -температура понад 38,5 градуса Цельсія,
  • -кашель,
  • -задишка. Велика частота дихань — 20-30 рухів у хвилину.
  • До цього може приєднатися зниження насичення крові киснем.

Олена Малишева теж назвала задишку самим серйозним симптомом тяжкої форми коронавірусної пневмонії. Хворого в цьому випадку потрібно як можна швидше госпіталізувати, сказала вона.

Лікарі також зробили акцент на посинінні шкірного покриву. За їх словами, про наявність вірусу свідчить посиніння губ і нігтів.

Інфекціоніст Олена Малиннікова раніше розповіла, що одужання пацієнта з середньою тяжкістю перебігу COVID-19 займає не менше трьох тижнів. Також потрібен період відновлення і реабілітація. Час одужання залежить від багатьох факторів: від поведінки самого пацієнта, його імунітету, дози вірусу, яка інфікує .

Раніше НАРОДНА ПРАВДА  повідомляла, що в Росії за минулу добу від ускладнень, викликаних COVID-19, померло найбільше пацієнтів — 174 людини.

Також ми писали, що в США заявили, що американські вчені зможуть першими розробити вакцину від коронавірусної інфекції та надати свою розробку всім країнам світу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...