Підозрюваного в згвалтуванні поліцейського з Кагарлика заарештували на два місяці

Сулима і Кузів підозрюються по ч. 2 ст. 365 і ч. 1 ст. 152 КК України (перевищення повноважень працівником правоохоронних органів і згвалтування). У разі, якщо провину доведуть, їм загрожує до 12 років позбавлення волі.

Підозрюваного в згвалтуванні поліцейського з Кагарлика заарештували на два місяці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Голосіївський районний суд столиці обрав запобіжний захід для підозрюваних у зґвалтуванні поліцейським з Кагарлика – Сергію Сулимі і Миколі Кузіву.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, посилаючись на hromadske і 24 канал, адвокат Сулими звернувся з пропозицією про закритий режим засідання. Прокурор цю пропозицію підтримав.

Loading...

За рішенням суду, Сергій Сулима відправлений під арешт на два місяці без права внесення застави.

Аналогічний вердикт був винесений і для Миколи Кузіва. Хоча він не визнав свою провину, а під час засідання ховав обличчя за папером. Також у нього були розбиті кисті рук.

Як повідомляє Офіс Генерального прокурора, Сулима і Кузів підозрюються за ч. 2 ст. 365 і ч. 1 ст. 152 КК України (перевищення повноважень працівником правоохоронних органів і згвалтування). У разі, якщо провину доведуть, їм загрожує до 12 років позбавлення волі.

Підозрюваного в згвалтуванні поліцейського з Кагарлика заарештували на два місяці Підозрюваного в згвалтуванні поліцейського з Кагарлика заарештували на два місяці Підозрюваного в згвалтуванні поліцейського з Кагарлика заарештували на два місяці Підозрюваного в згвалтуванні поліцейського з Кагарлика заарештували на два місяці Підозрюваного в згвалтуванні поліцейського з Кагарлика заарештували на два місяці Підозрюваного в згвалтуванні поліцейського з Кагарлика заарештували на два місяці

У справі про зґвалтування 26-річної жінки в поліції Кагарлика Київської області можуть з’явитися і нові підозрювані. Мова йде про інших співробітників райвідділу, який після секс-скандалу розформували.

Дівчина, яку в ніч на 24 травня побили і зґвалтували двоє поліцейських у відділенні поліції в Кагарлику, вже вийшла з лікарні і 26 травня поїхала давати свідчення.

Джерело: Народна Правда
загрузка...