Вчені підтвердили новий спосіб зараження коронавірусом

За запевненням китайських фахівців, це доводить, що вірус, що міститься в калі, є поширеним проявом COVID-19. Також це говорить про те, що коронавірусом можна заразитися фекально-оральним або фекально-аерозольним шляхом.

Вчені підтвердили новий спосіб зараження коронавірусом
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Китайські дослідники виділили живий штамп SARS-CoV-2 з відходів життєдіяльності пацієнтів, заражених коронавірусною інфекцією. Після цього заявили, що це підвищує ймовірність передачі інфекції через вдихання таких частинок.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, результати їх дослідження опубліковані в Emerging Infectious Diseases.

Loading...

У науковій статті йдеться про випадок інфікування коронавірусом 78-річного жителя Уханя. 17 січня його госпіталізували в лікарню з лихоманкою, кашлем і аномальним результатом комп’ютерної томографії грудної клітки. 22 січня, пацієнта помістили на апарат ШВЛ, але через місяць той помер.

“Результати полімеразної ланцюгової реакції зі зворотною транскрипцією показали, що в зразках калу, зібраних з 27 січня по 7 лютого, присутній вірус. При цьому у фекаліях містилося більше вірусної РНК, ніж у респіраторних мазках”, – сказано в повідомленні.

Учені додають, що їм також вдалося виділити живий вірус з двох зразків відходів життєдіяльності, зібраних у інших інфікованих. За запевненням китайських фахівців, це доводить, що вірус, який міститься в калі, є поширеним проявом COVID-19. Також це говорить про те, що коронавірусом можна заразитися фекально-оральним або фекально-аерозольним шляхом.

Нагадуємо, що діагноз COVID-19 поставили вже в 5 498 849 випадках по всьому світу. З початку пандемії померли 346 306 чоловік. У Росії за минулу добу від ускладнень, викликаних COVID-19, померло найбільше пацієнтів — 174 людини.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...