Історичний запуск SpaceX Crew Dragon: онлайн-трансляція

27 травня астронавти NASA полетять у космос на кораблі Ілона Маска

Історичний запуск SpaceX Crew Dragon: онлайн-трансляція
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Сьогодні, 27 травня в 23:33 за Києвом, в історії космонавтики може бути написана нова сторінка: вперше в навколоземний простір люди вирушать на транспорті, створений приватною компанією. SpaceX бізнесмена Ілона Маска в кооперації з NASA запустить на орбіту ракети Falcon 9 з частково багаторазовим пілотованим кораблем Crew Dragon.

Loading...

Про це пише НАРОДНА ПРАВДА посилаючись на Liga.net.

Наголошується, що на борту у тест-місії будуть два досвідчених астронавта Аерокосмічного управління США, двічі літали на човниках Space Shuttle: 49-річний пілот Роберт “Боб” Льюїс Бенкен і 53-річний командир Даглас “Даг” Джеральд Херлі.

ПОЛІТ.

Ракета стартує з комплексу LC-39A космічного центру ім. Кеннеді у штаті Флорида, який побудований ще в 1960-ті для Saturn V, використовувався для запуску човників, а в 2014-му перейшов на 20 років в оренду SpaceX. Якщо завадить погода або неполадки, запасні вікна – 30 травня о 22:22 і 31 травня 22:00 по Києву. На випадок аномалії в кораблі передбачена система аварійного порятунку.

Перший ступінь ракети мають намір м’яко посадити на плавучу платформу Of Course I Still Love You в Атлантичному океані. Це другорядна частина місії.

28 травня в 18:39 за Києвом корабель з серійним номером C206 повинен автоматично – без допомоги маніпулятора Canadarm2 на МКС – зістикуватися із станцією через адаптер IDA-2 на модуля Harmony. “Дракон” хочуть провести через безліч перевірок, тому політ займе майже 19 годин.

Таким чином, якщо перший пілотований політ Crew Dragon буде успішним, він дасть зелене світло виконанню шести наступних поставок астронавтів на МКС кораблями SpaceX за угодою з NASA на 2,6 $ млрд.

Нагадаємо, у травні минулого року в США відбувся запуск ракети-носія Falcon 9 з вантажним космічним кораблем Cargo Dragon компанії SpaceX.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...