Пенсії підвищать: нова міністр озвучила гучну обіцянку

Першочергове завдання, яке зараз стоїть перед міністерством, – проведення індексації пенсій, - Лазебна

Пенсії підвищать: нова міністр озвучила гучну обіцянку
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

Новообрана очільниця Міністерства соціальної політики Марина Лазебна заявила, що головним завданням для її відомства є проведення індексації та підвищення пенсій.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на прес-службу Міністерства соціальної політики.

Loading...

“Першочергове завдання, яке зараз стоїть перед міністерством, – проведення індексації пенсій та забезпечення підвищення рівня пенсійного забезпечення в країні”, зазначила Лазебна.

Міністр дала доручення терміново підготувати пропозиції щодо шляхів підвищення соціального захисту людей під час першої зустрічі з колективом міністерства.

“Нам вкрай необхідний зворотній зв’язок, тоді ми будемо знати реальні потреби людини та зможемо робити якісну соціальну політику! Результати нашої роботи мають бути відчутні у кожній оселі”, – наголосила Лазебна.

Зазначимо, раніше у ефірі програми “Право на владу” заявив новопризначений прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що що гідна пенсія – це етичне питання та пообіцяв, що уряд знайде кошти для індексації в бюджеті.

А тим часом глава Пенсійного фонду Євген Капінус, підбиваючи підсумки роботи за минулий рік, станом на 1 січня 2020 року середня пенсія склала 3083 гривень. Щомісяця в Україні виплачували пенсію 11,3 млн пенсіонерам. Було призначено 378,8 тисяч нових пенсій. Також проведено 5 автоматичних перерахунків пенсій.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...