Президент “Карпат” продав футбольний клуб за 1 гривню

Новим власником клубу став Олег Смалійчук

Президент “Карпат” продав футбольний клуб за 1 гривню
Автор Желізняк Олександр в Новини/Спорт

Футбольний клуб «Карпати» змінив власника. Петро Димінський, який обіймав посаду почесного президента «Львів» з 2001 року, продав клуб за 1 гривню колишньому віце-президентові «Карпат» Олегу Смалийчуку.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА посилаючись на футбольного журналіста Романа Бебеха.

«Олег Смалийчук купив у Петра Димінського львівські „Карпати“. Саме прізвище Смалийчука тепер стоїть серед кінцевих бенефіціарів ТЗОВ ПФК „Карпати“. Димінський тепер не має відношення до львівського клубу! Завершується ціла ера і починається нова!» — написав на своїй сторінці в Twitter Бебех.

Примітно, що у розпорядженні Димінського, у 2017 році став учасником смертельного ДТП, перебували лише 50% акцій «Карпат», які перейшли до нового власника. Інша частина, як і раніше, належить другій компанії з Британських Віргінських островів, кінцевий бенефіціар якої невідомий.

Зазначимо, що Смалийчук був віце-президентом клубу з листопада 2017-го по березень 2019 року. Залишити займану посаду йому довелося після того, як в мережу потрапило відео, на якому функціонер разом з фанатами «Карпат» виспівує образливі речівки на адресу земляків з «Львова» з використанням ненормативної лексики. Наприкінці квітня 2020-го «Карпати» висунули кандидатуру Смалийчука на майбутні вибори президента прем’єр-ліги, але тепер, мабуть, доведеться її відкликати.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що футбольний клуб “Карпати” має борги перед футболістами.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...