Саакашвілі повідомив про створення Офісу простих рішень і результатів

Саакашвілі провів свою першу "реформу"

Саакашвілі повідомив про створення Офісу простих рішень і результатів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Новопризначений глава Виконавчого комітету реформ і член Національної ради реформ Міхеїл Саакашвілі вирішив перейменувати свою організацію. Тепер структура буде називатися Офіс простих рішень і результатів.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це він повідомив на сторінці організації в Facebook.

Loading...

Ефективні зміни – це просто“, – вважає Саакашвілі.

Як відомо, в Україні набув чинності закон №1210 про зміну оподаткування. “У законі є прямі ризики для роботи бізнесу і економіки в цілому“, – стверджує Саакашвілі і додає, що президент Зеленський дуже стурбований цими ризиками.

Тому президент виступив з ініціативою терміново розробити зміни, які необхідно внести в закон №1210. Через два дні у нас велика зустріч з бізнес-асоціаціями, щоб почути їхню думку”, – зазначив Саакашвілі.

Ну а прийти на цю зустріч бізнес повинен вже в новий Офіс простих рішень і результатів.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський поставив перед новим главою Нацради реформ Михеїлом Саакашвілі низку завдань, зокрема, щодо удосконалення податкового законодавства та завершення реформи митниці.  Саакашвілі зазначив, що незабаром відбудуться консультації з провідними бізнес-асоціаціями України та буде напрацьована програма Національної ради реформ, яку представлять на затвердження Главі держави.

Нагадаємо, раніше Міхеїл Саакашвілі заявив, що його призначення на високий пост в Україні означає, що президент України Володимир Зеленський дуже рішуче налаштований на радикальні реформи і зміни.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...