Трамп образився на Twitter та пригрозив закрити соцмережі

Президент США звинуватив Twitter в цензурі і у втручанні в президентські вибори 2020 року

Трамп образився на Twitter та пригрозив закрити соцмережі
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Президент США Дональд Трамп пригрозив закрити або обмежити роботу соціальних мереж після кого, як Twitter позначив його пости як фейкові.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Bloomberg.

Президент США Дональд Трамп погрожує запровадити жорсткіше регулювання або взагалі закрити компанії-соцмережі після того, як Twitter вперше опублікувала під його постом заклик до користувачів перевірити достовірність тверджень.

«Республіканці вважають, що соціальні медіа-платформи заглушають голоси консерваторів. Ми будемо суворо регулювати або закривати їх, але не дозволимо цьому статися», – заявив Трамп.

Агентство в свою чергу засумнівалося в можливості Трампа регулювати соціальні мережі, оскільки  держава не має подібних повноважень.

Раніше Twitter позначив записи Трампа на своїй сторінці як неправдиві і закликав перевірити факти. Пости були присвячені можливим фальсифікаціям при використанні голосування поштою в США.

Нагадаємо, раніше виконуючий обов’язки заступника міністра внутрішньої безпеки США по науці і технологіям Вільям Брайан, виступаючи в Білому домі заявив, що коронавірус може бути знищений, в тому числі, променями сонячного світла. Президент США Дональд Трамп присутній при цій презентації дослідження, припустив, що якщо тіло інфікованого піддати потужному впливу ультрафіолету то це “надасть дезінфікуючий ефект”, а коронавірус “зникне за хвилину”.

Джерело: Народна Правда