Вознесіння Господнє: коли відзначають і що не можна робити

Вознесіння Господнє є перехідним святом, його дата залежить від дати святкування Великодня

Вознесіння Господнє: коли відзначають і що не можна робити
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Вознесіння Господнє є перехідним святом, його дата залежить від дати святкування Великодня і випадає на 40-й день після Світлого Христового Воскресіння. У 2020 році Вознесіння Господнє припадає на четвер, 28 травня.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, це одне з 12 головних православних свят, яке встановлене в пам’ять про воскресіння Христа, а також попередження про друге пришестя на землю.

Loading...

Вознесіння Господнє сталося на Єлеонський горі через 40 днів після воскресіння Христа. За писанням, останні дні на землі він провів в оточенні учнів і пастви, розмовляючи з ними про віру.

Вознесіння Господнє – що можна і не можна робити в свято

Цей день прийнято починати із відвідування церкви, де проводять літургію. З храмів традиційно виносять плащаниці.

Наші предки вірили, що у Вознесіння літо вступає в свої права, тому день пов’язували з першим урожаєм пшениці, ранніх овочів і фруктів.

Вважалося, що в цей день не можна сумувати, працювати, сваритися чи думати про погане. Також небажаним було відмовити в допомозі нужденним.

Зазначимо, католицька церква вже відзначала Вознесіння в 2020 році – 21 травня.

Нагадаємо, 7 червня відзначається День Святої Трійці. Трійця вважається одним з дванадцяти головних православних свят. Під Трійцею розуміється образ божественної сім’ї: Батька, Сина і Святого духа.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...