Екс-регіонал намагається віджати елітну нерухомість у іноземного інвестора?

Екс-регіонал намагається віджати елітну нерухомість у іноземного інвестора?
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про чиновників

Колишній народний депутат Валерій Писаренко замішаний у гучному скандалі навколо елітної нерухомості в Києві.

Loading...

Про це свідчать позови в суди однієї з компаній Валерія Писаренка ТОВ «Черкассыагроленд інвест» і заяву в ЗМІ громадянина Німеччини Ральфа Сиглера.

За словами Ральфа Сиглера, він змушений був покинути з України після того, як в нього спробували відібрати дорогу нерухомість у центрі Києва. Сиглер підозрює що став жертвою шахрайської схеми, в якій, швидше за все, задіяні колишні високопоставлені особи.

Громадянин Німеччини тривалий час працює на ринку нерухомості України. У 2019 році йому запропонували купити ще один привабливий об’єкт для інвестицій – поверх площею 480 квадратних метрів в елітному будинку на Кловському узвозі, 7.

Згідно державних реєстрів, поверхом на той момент володів Петро Хрущ, а до Петра Хруща власником значилося ТОВ «Черкассыагроленд інвест» (директор – Юрій Петренко).

Екс-регіонал намагається віджати елітну нерухомість у іноземного інвестора?

Після оформлення угоди у нотаріуса, Ральф Сиглер спробував розпорядитися купленої нерухомості, але вже через кілька днів він не зміг отримати доступ до неї, а потім ТОВ «Черкассыагроленд інвест» подала кілька позовів в суди, вимагаючи повернути дорогу покупку компанії. Нібито хтось підробив документ, коли продавав нерухомість від імені «Черкассыагроленд інвест».

Судовий позов від «Черкассыагроленд інвест»

Між тим, це не перший скандал за участю пов’язаних з Валерієм Писаренко компаній, що працюють на ринку нерухомості.

У 2019 році заступник Генерального прокурора намагався повернути у власність Києва земельну ділянку площею 5 га на Жуковому острові. Ділянкою володіє ТОВ «Будівельний центр «Житлові квартали», директором якої значиться той же Юрій Петренко, за сумісництвом директор «Черкассыагроленд інвест», заслужений юрист і керуючий партнер юридичної фірми Ader Haber. Фірму пов’язують з Валерієм Писаренко, і вона теж розташована за адресою вул. Кловський узвіз, 7.

Екс-регіонал намагається віджати елітну нерухомість у іноземного інвестора?

Але повернути ділянку на Жуковому острові не вдалося, оскільки заступник Генпрокурора не сплатив судовий збір (!). Позов ГПУ більше нагадуючил схему легалізації земельної ділянки, ніж реальну спробі продажу відновити справедливість.

Екс-регіонал намагається віджати елітну нерухомість у іноземного інвестора?

Крім «Черкассыагроленд інвест» і, швидше за все, «Строительного центра «Житлові квартали», Валерій Писаренко має комерційний інтерес в багатьох інших компаніях і заробляє хорошу ренту за рахунок здачі нерухомості в оренду.

Зокрема, в 2018 році він задекларував понад 8 млн грн доходу від здачі офісу партії «Народний фронт» у тому ж будинку на вул. Кловський узвіз, 7.

Нагадаємо, Валерій Писаренко є заслуженим юристом України, колишнім народним депутатом чотирьох скликань.

На думку іноземного інвестора Ральфа Сиглера, протистояти в судах колишнім впливовим політикам дуже складно. Справа про стягнення дорогої нерухомості веде скандально відома суддя Печерського районного суду р. Києва Тетяна Ільєва.

Раніше вона вела кілька гучних справ екс-регіоналів, які завершилися позитивним результатом для колишніх можновладців. Ральф Сиглер побоюється, що згідно його опонентів у судовій системі зіграють проти нього і розраховує, що правоохоронні органи все-таки звернуть увагу на спробу рейдерського захоплення нерухомості.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...