Forbes назвав топ-5 найбагатших людей України

Лідер не змінився

Forbes назвав топ-5 найбагатших людей України
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Соціальна правда

Український Forbes вперше за чотири роки опублікував список 100 найбагатших бізнесменів країни. Їх загальні статки у 2020 році перевищили  31 мільярд доларів.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, рейтинг українських мільярдерів і мільйонерів журналу оприлюднив на своєму сайті  “Forbes Россия”.

Так, перше місце займає гірничо-металургійний магнат Рінат Ахметов. Його статки оцінили в 2,8 мільярда доларів. “У порівнянні з піковим, 2013-м, роком статки найбагатшого українця скоротилися майже в шість разів”, – зазначається у виданні.

Loading...

Друге місце в рейтингу зайняв власник групи “Інтерпайп” Віктор Пінчук з 1,4 мільярда доларів. Третє місце дісталося п’ятому президенту України Петру Порошенку. Примітно, що в 2014 році його статки оцінювали в 1,3 мільярда доларів, а в 2015 році “Forbes США” прибрав його зі списку мільярдерів. Саме тоді українська версія видання оцінила його статок у 750 мільйонів доларів.

До слова, в рейтингу присутні вісім осіб, у яких налічується не нижче 1 мільярда доларів.

Подружжя Олександр та Галина Гереги, співвласники мережі гіпермаркетів “Епіцентр”, займають той самий рядок – 4 місце. В кінці рейтингу мільярдерів знаходиться Ігор Коломойський – його статки оцінили в 1 мільярд доларів.

У свою чергу, сотим в списку найбагатших бізнесменів України виявився співвласник мережі супермаркетів “Таврія” Борис Музеєв. У нього нарахували 95 мільйонів доларів.

Першу десятку рейтингу очолили:

Рінат Ахметов – $ 2,8 млрд. Джерело: металургія, ПЕК;
Віктор Пінчук – $ 1,4 млрд. Джерело: металургія;
Петро Порошенко – $ 1,4 млрд. Джерело: харчова промисловість;
Олександр Герега, Галина Герега – $ 1,3 млрд. Джерело: роздрібна торгівля, АПК;
Геннадій Боголюбов – $ 1,2 млрд. Джерело: ПЕК, інвестиції;
Юрій Косюк – $ 1,1 млрд. Джерело: АПК, харчова промисловість;
Костянтин Жеваго – $ 1,1 млрд. Джерело: металургія;
Ігор Коломойський – $ 1 млрд. Джерело: ПЕК, інвестиції;
Вадим Новинський – $ 810 млн. Джерело: металургія;
Олександр Ярославський – $ 725 млн.

Нагадаємо, 25 найбагатших людей в світі в загальній сумі заробили 255 мільярдів доларів за два місяці пандемії COVID-19. Першим за розміром прибутку є засновник Facebook Марк Цукерберг, його стан поповнилося на 31,4 мільярда – до 86,5 млрд доларів.

Друге місце зайняв засновник і керівник торгового онлайн-майданчика Amazon – Джефф Безос. Він заробив 29,9 мільярда доларів, збільшивши свій прибуток до 146,9 мільярда доларів.

На третьому місці опинився голова Reliance Industries Limited Мукеш Амбані, він збільшив свій статок майже на 20 мільярдів доларів.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...