Ліки від коронавірусу: якими препаратами намагаються лікувати COVID-19

Вчені також встановили, що натуральна речовина з квітів японської жимолості Flos Lonicerae також ефективна проти SARS-CoV-2.

Ліки від коронавірусу: якими препаратами намагаються лікувати COVID-19
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Вчені в усьому світі шукають ліки від коронавірусної хвороби.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, посилаючись на Іnnovationorigins, в США на даний час проходить випробування анацидний фамотидин, який використовується для лікування виразки. Дослідники вивчають, чи він може пригнічувати розповсюдження вірусів SARS CoV-2.

Loading...

Вже доведено, що ремдесивір, розроблений для боротьби з хворобою Еболи, вже показав, що може полегшити симптоми COVID-19. Принаймні, у деяких пацієнтів. Вчені також покладали великі надії на бромтирозин з морських губок, проте ці надії не виправдалися.

Німецькі дослідники з університету імені Йоганнеса Гутенберга в Майні проводять розрахунки з допомогою одного з найпотужніших у світі комп’ютерів по ефективності лікування коронавірусної хвороби препаратами від гепатиту С.

На основі підрахунків протягом двох місяців вчені виявили, що речовини, які входять до ліків від гепатиту С, – симепревір, паритапревір, празопревір і велпатасвір – надзвичайно добре зв’язуються з SARS-CoV-2.

«Це також підтверджується тим, що SARS-CoV-2, як і вірус гепатиту С, є одноланцюговим вірусом РНК», – пояснив фахівець.

Вчені також встановили, що натуральна речовина з квітів японської жимолості Flos Lonicerae також ефективна проти SARS-CoV-2.

22 травня авторитетний медичний журнал The Lancet опублікував гучну статтю американських медиків. Фахівці прийшли до висновку: протималярійний препарат «Плаквеніл» (діюча речовина гідроксихлорохін), який використовувався для лікування Covid-19, виявився не тільки неефективним, а й збільшив смертність серед хворих.

Нагадуємо, COVID-19 з початку пандемії виявили вже у 5 мільйонів 695 тисяч 968 людей по всьому світу. Одужали 2 351 638 пацієнта, померли 355 758. В Україні зафіксовано 22 382 випадку COVID-19. Коронавірус став причиною смерті 669 осіб.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...