МАУ почала масові звільнення: без роботи залишаться 900 осіб

Скорочення в основному торкнуться адміністративного персоналу і бортпровідників

МАУ почала масові звільнення: без роботи залишаться 900 осіб
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Авіакомпанія “Міжнародні авіалінії України” повідомила про економічні збитки через карантин. В зв’язку з цим МАУ планує звільнити 35,2% своїх співробітників (900 осіб), а також скоротити далекомагістральний флот.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це з посиланням на інформацію авіакомпанії пише  “Интерфакс-Украина”.

Спочатку в МАУ планували в 2020 році використовувати 34 літаків. Тепер флот скоротять до 14 повітряних суден з подальшим збільшенням до 28.

“Зараз менеджмент компанії вживає всіх можливих заходів по скороченню витрат і генеруванню доходів від разових рейсів. Наша мета – зберегти компанію і ключовий персонал, зокрема льотний”, – повідомляють в авіакомпанії.

Незважаючи на всі заходи оптимізації витрат,  рішення про скорочення 900 співробітників МАУ з 2 560 (на початок 2020 року) вже прийнято. Процес звільнення персоналу вже стартував, він займе мінімум два місяці. Скорочення в основному торкнуться адміністративного персоналу і бортпровідників.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України розглянув проект постанови, яка має захистити трудові права українців під час введеного через коронавірус карантину в країні. Уряд підтримав постанову з доопрацюваннями більшістю голосів.

Джерело: Народна Правда