Підозрювану у вбивстві доньки у Харкові просили відпустити під домашній арешт

Жінку планують відправити в Дніпро для проведення психіатричної експертизи

Підозрювану у вбивстві доньки у Харкові просили відпустити під домашній арешт
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Тетяна П’янова, яку підозрюють у вбивстві своєї дочки Крістіни в Харкові, залишиться під вартою. Жінку, яку затримали з головою власної дитини в пакеті, просили відпустити під домашній арешт, проте суд відхилив клопотання захисника і залишив її в СІЗО.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє видання  NewsRoom.

Loading...

Адвокат підозрюваної клопотав про зміну запобіжного заходу своїй клієнтці, яка зараз перебуває в харківському СІЗО. П’янову просили відпустити під домашній арешт.

За словами начальника відділу обласної прокуратури Євгенія Соколова, саму підозрювану в суд не доставляли. Вона, як і раніше, відмовляється співпрацювати зі слідством. Жінку можуть відправити в Дніпро для проведення психіатричної експертизи.

«Клопотання про призначення експертизи направили в Київський районний суд. Якщо його задовольнять, П’янову перевезуть до Дніпропетровської області, де буде проходити процедура. Я сподіваюся, що це станеться на початку наступного тижня», – зазначив Соколов і додав, що адвокату П’янової в присутності понятих було вручено змінену підозра за статтею 115 КК України («Умисне вбивство»).

Нагадаємо, вранці 30 квітня в Харкові поліцейські затримали оголену жінку. В одній руці вона тримала ножа, в іншій  — пакет відрізаною головою дочки. Сусіди жінки кажуть, що Тетяна була адекватною і працювала. Зараз 38-річна Тетяна П’янова знаходиться в СІЗО і очікує психологічну експертизу.

Поліцейські повідомили, що Христина П’янова померла від ножових поранень. Всього їх було 70: 25 ударів завдали дівчинку по голові, 50 по тулубу.

Джерело: Народна Правда