Польща скасувала обов’язковий карантин для заробітчан з України

В країні ослабили карантинні заборони

Польща скасувала обов’язковий карантин для заробітчан з України
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Польща вирішили скасувати 14-денний карантин для українських заробітчан. Відтепер студентам і учням,  а також трудовим мігрантам не потрібно  перебувати два тижні на самоізоляції після в’їзду до країни.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомила журналістка, мешканка Варшави (Польща) Олена Міщенко, слова якої цитує OBOZREVATEL.

Loading...

“Для студентів і учнів, які в’їжджають в країну, карантин відмінено, точно так само для трудових мігрантів, які виконують сезонні роботи”, – пояснила вона.

Журналістка розповіла, що зміниться в країні після початку четвертого етапу виходу з карантину, запланованого на 30 травня.

Там, де є можливість дотримуватися дистанції 2 метри, можна ходити без маски. Але в масці потрібно бути всюди, де є замкнутий простір, за винятком ресторанів, кафе і барів.

“Знімаються обмеження на кількість осіб, які одночасно перебувають у магазині, в ресторані або в церкві. З 6 червня розпочинають роботу фітнес-клуби, салони масажу, кінотеатри, театри. Фактично буде відкрито все, що було закрито під час пандемії”.

 Разом з тим залишаються обмеження за кількістю відвідувачів кінотеатрів і театрів, ряд обмежувальних заходів передбачено для дитячих садочків і шкіл. Масові заходи можуть проходити просто неба з не більше ніж 150 глядачами. Всі спортивні змагання будуть проводитися без глядачів.
А тим часом на українсько-польському кордоні на пішому переході “Шегині-Медика”   після відновлення його роботи 10 днів тому вишикувалися величезні черги тих, хто хоче перетнути кордон. “Польські ворота” в “Шегинях” штурмують 1-2 тисячі українців, це заробітчани, які направляються до Польщі на збір полуниці.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...