ПриватБанк продовжив кредитні канікули до кінця липня

Спеціальні умови діють за продуктами "Кредитний ліміт на рахунку" та "Кредитний ліміт Підприємницький"

ПриватБанк продовжив кредитні канікули  до кінця липня
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини

 “Кредитні канікули” для клієнтів малого та середнього бізнесу й підприємців, які було введено в зв’язку з карантином через епідемію коронавірусу, продовжено ПриватБанком до кінця липня. 

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні пресслужби банку.

Відстрочка платежів діятиме  і надалі для всіх клієнтів малого та середнього бізнесу за продуктами “Кредитний ліміт на рахунку” та “Кредитний ліміт Підприємницький”, за якими вимогу обов’язкового щомісячного обнулення лімітів перенесено на 31.07.2020 року. Для отримання відстрочки по відсотках та щомісячних комісіях клієнтам необхідно додатково подати заявку.

Як відомо, ПриватБанк запровадив “Кредитні канікули”  як за кредитами без простроченої заборгованості, так і за кредитами, які не були погашені вчасно з початку березня. Також до кінця липня продовжено ненарахування штрафів та пені по всіх раніше прострочених кредитах клієнтів малого та середнього бізнесу.

Нагадаємо, нещодавно Кабінет Міністрів України анонсував кредитні канікули для малого та мікробізнесу, які передбачають надання кредитів під 0%, зі строком погашення тіла кредиту через рік, основна умова для підприємців — збереження не менше 80% робочих місць.

Додамо, що раніше ПриватБанк запровадив “кредитні канікули” на іпотеку.  Спеціальні умови діятимуть для позичальників програм кредитування “Авто в розстрочку”, “Житло в кредит” та “Кредит під заставу нерухомості” на час карантину.

Джерело: Народна Правда