Путін планував до 2020 року розділити Україну по Дніпру

Президент країни-агресора Росії Володимир Путін хотів в 2020 році поділити Україну по Дніпру і захопити її нові території

Путін планував до 2020 року розділити Україну по Дніпру
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини/Політична правда

Протягом усього минулого року президент РФ Володимир Путін і його Генштаб разом з політичними і військовими аналітиками намагалися дипломатичним шляхом нав’язати Україні свої правила гри, змусивши підписати угоди з бойовиками, які б, у першу чергу, були на руку Кремлю.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це в коментарі “Фактам” заявив екс-заступник начальника Генерального штабу ЗСУ, генерал-лейтенант Ігор Романенко.

Але оскільки дипломатичні спроби ефекту не дали, підкреслив Романенко, у Путіна “залишався тільки силовий варіант”.

“Таке вже траплялося, коли після збройної агресії з боку РФ Україна змушена була підписувати договори, вигідні Путіну. Так, наприклад, було після Іловайська в серпні 2014 року, коли в котлі загинула велика кількість українських військових. Після Дебальцеве в лютому 2015-го ситуація була ще гіршою”, – пояснив екс-начальника Генштабу ЗСУ.

Він зазначив, що саме тому російський лідер “планував на весну чергове військове загострення в Україні”. Щоб, приміром, поставити ультиматум: українська сторона повинна прийняти всі закони, які б влаштовували РФ, інакше та буде продовжувати військову агресію.

“З цією метою росіяни цілком могли зайти на територію України, захопивши східні та південні області. Швидше за все, могли розділити нашу країну по Дніпру для того, щоб спробувати ще раз створити “Новоросію”. А потім, мовляв, ви робіть, як хочете. Виходячи з потужності збройних сил РФ, вони цілком можуть це зробити”, – вважає Романенко.

Причому після такого “захоплення”, додав він, на переговорах у Мінську за участю лідерів України, Росії, Франції та Німеччини українська сторона “була б змушена погодитися на розведення військ”. На думку генерал-лейтенанта, подібний “переможний похід по Україні” в Кремлі планували завершити до параду Перемоги.

“І потім з позиції сили диктувати світові свої умови”, – підсумував Романенко.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА  повідомляла, що президент Росії Володимир Путін, який у зв’язку з епідемією коронавірусу в Росії жив і працював у президентській резиденції Ново-Огарьово, 9 травня вперше з’явився в Кремлі.

Також, колишній радянський розвідник і однокурсник Путіна по інституту КДБ Юрій Швець, який понад 25 років проживає в США і став там аналітиком розвідки. Розповів, на що хворіє президент РФ і хто і як намагається усунути його від влади.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...