Путін планував захопити країни Балтії: генерал зробив зізнання

«Путіну хотілося в цьому році завершити свою переможну ходу по Україні та Прибалтиці до параду Перемоги. Щоб потім з позиції сили диктувати світові свої умови. Але ескалації конфлікту в Європі вдалося уникнути. На заваді став коронавірус », - підвів підсумок Романенко.

Путін планував захопити країни Балтії: генерал зробив зізнання
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Навесні 2020 року Путін планував військове вторгнення в країни Балтії. Від захоплення, по суті, врятувала Європу  пандемія коронавірусу, що почалася на цей час.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це в інтерв’ю «Фактам» розповів колишній заступник начальника Генштабу ЗСУ, генерал-лейтенант Ігор Романенко.

Loading...

За словами генерал-лейтенанта, останні три роки Росія готувалася до активних військових дій, а сценарій захоплення країн Балтії в деталях відпрацьовувався на військових навчаннях у квітні.

«Планувалася операція з розгортання масштабних військових навчань на кордоні будь-якої держави, нарощування там сил і захоплення чужих територій. Поки США або війська НАТО розгортали б власні збройні сили, Росія б уже зайшла на територію умовної Латвії, там закріпилася і почала висувати вимоги», — розповів Романенко.

На думку Романенко, російський президент, відомий любов’ю до знакових дат, проведення захоплення планував до 9 травня.

«Путіну хотілося в цьому році завершити свій переможний хід по Україні та Прибалтиці до параду Перемоги. Щоб потім з позиції сили диктувати світові свої умови. Але ескалації конфлікту в Європі вдалося уникнути. Завадив коронавірус», — підвів підсумок Романенко.

Нагадуємо, 24 червня в Москві пройде Парад, присвячений 75-й річниці перемоги у Другій світовій війні. Таке розпорядження дав Путін.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА  повідомляла, що Путін планував розділити Україну по Дніпру і диктувати свої умови.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...