Судді Баришівського райсуду повідомили про підозру через фейкову справу SkyUp

Завдяки судді Олені Литвиненко Баришівський районний суд став мемом

Судді Баришівського райсуду повідомили про підозру через фейкову справу SkyUp
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Слідчі Державного бюро розслідувань (ДБР) оголосили  про підозру судді Баришівського райсуду Київської області Олені Литвиненко, яка  у травні 2019 року ухвалила постанову про тимчасове зупинення дії ліцензії авіакомпанії SkyUp. Заявником було вказано місцеву жительку, яка, як з’ясували слідчі, у суд узагалі не зверталася. 

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні пресслужби ДБР.

28 травня співробітники Державного бюро розслідувань повідомили суддю Баришівського районного суду Київської області про підозру в ухваленні завідомо неправосудної постанови (ч. 1 ст. 375 Кримінального кодексу України) про зупинення ліцензії однієї з українських авіакомпаній.

12 червня 2019 року стало відомо, що суддя Олена Литвиненко зупинила дію ліцензії українського лоукостера SkyUp. У позові, на який посилалася суддя, ішлося про “системне невиконання зобов’язань перед клієнтами, затримання рейсів і відсутність контролю за виконанням норм авіабезпеки”.

Одержувати повідомлення про підозру суддя відмовилася, його передали голові суду.

“Суддя створила “штучні перешкоди” для одержання повідомлення про підозру, тому його вручили голові Баришівського райсуду”, – повідомили в ДБР.

Нагадаємо,  25 вересня Київський апеляційний суд скасував рішення Баришівського суду про призупинення дії ліцензії авіакомпанії SkyUp. Ні громадська організація “Комітет по захисту прав потерпілих від злочинів”, ні фейковий “позивач” Оксана Пасенко на суд не з’явилися.

Раніше ексміністр інфраструктури України Володимир Омелян розкритикував рішення Баришівського районного суду Київської області, яким призупинено дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів повітряним транспортом авіакомпанії SkyUp Airlines.

Джерело: Народна Правда